Armina Mio Dogo Dogino (Mia)

Narozena 27.10.2007

Chovná od 01.03.2009, výška 30 cm, váha 4 kg, OptigenTest - negativní, oftalmologické vyšetření očí 17.09.2008 - prosté vad - MVDr. Beránek, Luxace 0/0 - MVDr. Čáp, genetický test PLL - negativní - Genomia.

Mia je u nás tak trochu náhodou, protože jsem si původně jela k paní Batrlové pro pejska. Miuška mě ale naprosto očarovala svojí čertí povahou, neskutečným temperamentem a velikou mazlivostí. Obdivuji i její zbarvení – pravidelně zbarvené černé uši, bílé vlasy a ocásek ve zbarvení pouštního tarbíka. Mia je drobný typ číňánka ve variantě čistý naháč (tzn. nepotřebuje úpravy přebytečné srsti, protože žádná přebytečná srst není). Mia má výborné výstavní hodnocení a pyšní se titulem: Vítěz třídy mladých!

S Black Jackem (Gerim) tvoří luxusní pár!

 

 
 

Fotogalerie: Mia

/album/fotogalerie-mia/mia-jpg1/

Dubira Lásky dar (Fany)

Narozena 18.07.2007

Mazlíček - po kastraci a operaci oka.

Fanynka je nejumazlenější pejsek ze všech mých pejsků, je to moje zlatíčko! Má nádhernou hlavu, bohaté osrstění na požadovaných partiích, pěknou stavbu a super tmavý pigment. Bohužel se u ní vyskytla genetická vada obou očí – syndrom „suchého oka“. V dnešní době je po operaci pravého oka a po kastraci – více si můžete přečíst zde. Z tohoto důvodu Fanny nikdy nebude mít štěňátka, i když jde o exteriérově nádhernou fenku, což potvrzují výstavní výsledky. Nicméně je to můj TOP mazlíček, který u mě vždy bude mít kus teplého místa pod peřinou.

 

Fotogalerie: Fany

/album/fotogalerie-fany/fany-jpg1/